учаснику

аптекам

1. Загальна інформація

1.1. Строковий соціальний знижковий Проект «Програма «Здоров'я від Байєр» (далі – Програма) розроблена та проводиться товариством з обмеженою відповідальністю «Байєр» (далі – ТОВ «Байєр»). Інформаційно-консультаційні та організаційні послуги пов’язані з реалізацією Програми здійснює Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРАДІГМ ГРУПА» (далі – ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА»).

1.2.Метою Програми є:

1.3.Основні положення Програми:

1.3.1. Участь у Програмі є безкоштовною для пацієнта.
1.3.2. Строк дії програми на всій території України (крім тимчасово окупованої АРК та зони проведення АТО) – до 31.08.2020 р.
1.3.3. Взяти участь у Програмі може будь-який пацієнт, якому лікарем призначено Ксарелто® (ривароксабан) 20 мг № 28 та (або) Ксарелто®(ривароксабан) 15 мг № 42.
1.3.4. Умови Програми поширюються на такі форми лікарського засобу Ксарелто®:

1.4. Взяти участь у Програмі має право будь-який Дистриб’ютор лікарських засобів, а також будь-яка аптека за умови дотримання цими суб’єктами Умов Програми.
Дистриб’ютори та аптеки можуть ознайомитись із Умовами участі у Програмі Дистриб’юторів та Аптек, зателефонувавши за номером телефону 0800210910.

1.5. Додаткову інформацію про Програму, можна отримати за телефоном: 0800210910.

1.6. Для надання інформаційно-консультаційних та організаційних послуг пов’язаних з реалізацією Програми ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» використовує власне програмне забезпечення, власний сайт (www.xap.com.ua) власний контакт центр для обслуговування номеру Гарячої Лінії (0 800 210 910), який належить ТОВ «Байєр».

1.7. ТОВ «Байєр» має право в односторонньому порядку змінювати Умови Програми (або припинити дію Програми), сповістивши про це ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА», Дистриб’юторів та Аптеки-учасниці, які беруть участь у Програмі, не пізніше, ніж за 30 календарних днів до початку дії нової редакції Умов Програми (або припинення дії Програми). ТОВ «Байєр» оприлюднює чинну редакцію Умов Програми за веб-адресами: www.bayer.ua, www.xap.com.ua.