Учаснику

Якщо лікар призначив Вам лікарський засіб Ксарелто® 15 мг № 42, або 20 мг № 28 (ривароксабан), Ви можете стати учасником програми «Здоров’я від Байєр». Для цього Вам потрібно зробити 2 простих кроки:

1. Звернутися до однієї з аптек-учасниць та зареєструватися у програмі. Будь ласка, повідомте провізора, що Ви бажаєте долучитися до програми «Здоров’я від Байєр». З повним переліком аптек-учасниць Ви можете ознайомитися на вкладці «АПТЕКИ» або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0800210910.

2. Отримати дисконтну картку в одній із аптек-учасниць. Картка буде діяти вже при першій купівлі лікарського засобу Ксарелто® 15 мг № 42, або Ксарелто® 20 мг № 28. Будь ласка, використовуйте цю картку при подальшому придбанні Ксарелто®(ривароксабан) в рамках Програми.

2.1.1. Програма передбачає зниження вартості терапії лікарським засобом Ксарелто® для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, яким лікар рекомендує відповідну терапію.
2.1.2. Зниження вартості лікарського засобу Ксарелто® для пацієнта здійснюється у разі обов’язкового дотримання пацієнтом таких умов:
2.1.2.1. Наявність у пацієнта рецепту лікаря на придбання лікарського засобу Ксарелто®;
2.1.2.2. Реєстрація пацієнта у Програмі та отримання ним картки учасника Програми;
2.1.2.3. Пред’явлення пацієнтом в Аптеці-учасниці картки учасника Програми для її перевірки за допомогою пристрою для зчитування штрих-кодів та/або спеціального програмного забезпечення, або повідомлення її номера;
2.1.2.4. Пацієнт отримує не більш ніж 4 упаковки лікарського засобу Ксарелто® не частіше, ніж один раз на два тижні;
2.1.3. Строк дії картки учасника Програми дорівнює строку дії Програми.